Η θέση ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ έχει αποθηκευτεί.

ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ από την εταιρεία SBS Financial Consultants SA

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η SBS Financial Consultants SA δραστηριοποιείται 40 και πλέον έτη ως εταιρεία παροχής λογιστικών και φορολογικών υπηρεσιών.

Προκειμένου να αναπτύξει το ΤΜΗΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ, αναζητά  εξειδικευμένο συνεργάτη για να ενισχύσει την ομάδα εργασίας του τμήματος.

Περιγραφή θέσης: ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 4 έτη σε οργανωμένο τμήμα μισθοδοσίας.
  • Γνώση όλου του κυκλώματος μισθολογικών εργασιών.
  • Υψηλή εξοικείωση σε εφαρμογές μηχανογραφημένης μισθοδοσίας.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.

ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:

  • Η γνώση της εφαρμογής «HYPER Μισθοδοσία»
  • Η γνώση των προγραμμάτων EPSILON είναι σημαντική

ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΔΕΞΙΟΤΗΤΕΣ -ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Αξιοπιστία
  • Εχεμύθεια
  • Τήρηση χρονοδιαγράμματος
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ:

  • Ικανοποιητικός μισθός και ιδιωτική ασφαλιστική
  •  Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Δυνατότητες  εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Απαραίτητα Προσόντα

  • Η γνώση της εφαρμογής «HYPER Μισθοδοσία»
  • Η γνώση των προγραμμάτων EPSILON είναι σημαντική

  • Εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

n/a