Η θέση Βοηθό Λογιστή για τμήμα προμηθειών έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθό Λογιστή για τμήμα προμηθειών από την εταιρεία COVE

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Lefkes

Περιγραφή Θέσης

Το  ξενοδοχείο Cove  5*

 στην Πάρο
αναζητά για την καλοκαιρινή σεζόν 2021

Βοηθό Λογιστή για τμήμα προμηθειών

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο λογιστικής ή F&B management
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία
  • Γνώση του προγράμματος estia (hit) για την διαχείριση της αποθήκης
  • Δυνατότητα προσαρμογής στα λειτουργικά πρότυπα και στον τρόπο λειτουργίας του ξενοδοχείου
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Ομαδικότητα – πνεύμα συνεργασίας

Προσφέρονται:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε επαγγελματικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Travel Assistant / Concierge I - Mykonos Elevate And More
Worker/engineer I - Μύκονος Pacha Group
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ // ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ I - Ερμούπολη ΚΑΛΥΨΩ Κ.Ε.Α. Α.Ε
Host - Hostess I - Μύκονος ΝΟΕΜΑ
F&B Storage Controller I - Μύκονος ΝΟΕΜΑ
Reservation Manager I - Lefkes COVE
ACCOUNT MANAGER ΣΥΡΟΣ- WIND I - Ερμούπολη CQS
Sommelier - Mykonos I - Μύκονος Nammos Group
Host / Hostess - Mykonos I - Μύκονος Nammos Group