Η θέση Graphic Designer - Γραφίστας έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Graphic Designer - Γραφίστας από την εταιρεία INART

Πλήρης Απασχόληση
Kalochori

Περιγραφή Θέσης

Graphic Designer – Γραφίστας

Η Inart (Α. Κωνσταντινίδου Α.Ε.) είναι ο B2B ηγέτης στο χώρο της διακόσμησης και επίπλωσης στην Ελλάδα. Με 36 χρόνια ιστορία και ενεργό πελατολόγιο που ξεπερνά τα σημεία πώλησης στην Ελλάδα και επεκτείνεται σε 40 χώρες του εξωτερικού. Τα τελευταία χρόνια, έχει αναπτύξει δύο νέα brand, ένα στη γυναικεία εποχιακή ένδυση με το Brand Blε και ένα στη value for money διακόσμηση με το Brand Click. H Inart Αποτελεί μια από τις πιο σταθερά αναπτυσσόμενες και αξιόπιστες εταιρείες στον κλάδο της και συνεχίζει να θέτει νέους στόχους και να προσελκύει νέα ταλέντα.

Η εταιρία επιθυμεί να απασχολήσει έναν/μια υποψήφιο στη θέση του «Graphic Designer (γραφίστα)». Ο/Η υποψήφιος/α θα βρίσκεται στο τμήμα του Marketing. Τα projects που θα αναλαμβάνει θα ορίζονται από τον υπεύθυνο του τμήματος Marketing και θα είναι με βάσει τις ανάγκες των άλλων τμημάτων (δημιουργικού, πωλήσεων, εξαγωγών). Η θέση εργασίας βρίσκεται στο Καλοχώρι, στη Θεσσαλονίκη.

Εάν πιστεύεις ότι είσαι δημιουργικό άτομο και θα ταίριαζες να δουλέψεις σε μια εταιρία που το αποτέλεσμα βγαίνει ομαδικά,  μην αργείς, στείλε μας το portofolio σου και έλα να δουλέψεις μαζί μας.

Απαραίτητα Προσόντα

Καθήκοντα:

  • Επεξεργασία ηλεκτρονικών αρχείων εικόνας (ξεφοντάρισμα / επεξεργασία).
  • Δημιουργία αφισών, μπάνερς, μακετών τόσο φυσικά όσο και ψηφιακά.