Η θέση Senior Γραφίστα / στρια Video Editor Personnel έχει αποθηκευτεί.

Senior Γραφίστα / στρια Video Editor Personnel από την εταιρεία HAUTE COUTURE MEDICAL SOLUTIONS

Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία μας αναζητεί για θέση πλήρους απασχόλησης Senior Γραφίστα / στρια Video Editor Personnel που θα στελεχώσει μια δυναμική ομάδα με σκοπό την υλοποίηση creative projects στο χώρο του design & της διαφήμισης.

Απαραίτητα προσόντα
  •   Πάθος με το Graphic Design
  •   Υπευθυνότητα, εργατικότητα και σημασία στη λεπτομέρεια
  •   Διάθεση για μάθηση
  •   Εμπειρία  στο Video Editing
  •   Social Media Marketing
  •   Άριστη γνώση Photoshop, Illustrator, In Design, PowerPoint
  •   Άριστη γνώση video editing software Adobe Premiere, After Effects
  •   Άριστη γνώση Αγγλικών
  •   Άριστη γνώση Η/Υ και διαχείρισης διαδικτύου
  •   Άριστη γνώση των social media και digital trends
  •   Ομαδικότητα, Δημιουργικό πνεύμα, άνεση στην επικοινωνία, δυναμική προσωπικότητα
  •  Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους

Αρμοδιότητες

  • Εικαστική υποστήριξη των social media
  • Δημιουργία εικαστικών για Social Media ενέργειες
  • Εφαρμογή καινοτόμων ιδεών και προτάσεων σε κάθε digital μέσο