Η θέση Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Τεχνικού Κέντρου εξυπηρέτησης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Τεχνικού Κέντρου εξυπηρέτησης

Πλήρης Απασχόληση
Καλαμάτα

Περιγραφή Θέσης

Τεχνική & Εμπορική Εταιρεία

επιθυμεί να προσλάβει για το υποκατάστημα της, στην Καλαμάτα:

 Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Τεχνικού Κέντρου εξυπηρέτησης (Κωδ.: ORΚ)

Περιγραφή θέσης:

  • Εργασία ως Υπεύθυνoς / Υπεύθυνη Τεχνικού Κέντρου εξυπηρέτησης.
  • Ανάληψη και υλοποίηση  καθημερινών εργασιών με σκοπό την υποστήριξη της εύρυθμης λειτουργίας του Γραφείου.
  • Έλεγχος παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων
  • Οργάνωση, τακτοποίηση & διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης ανταλλακτικών
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τεχνολογικής κατεύθυνσης (ΤΕΙ / ΑΕΙ)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά / προφορικά)
  • Εμπειρία χρήσης Microsoft Office (Word & Excel) και χειρισμού Η/Υ
  • Υποστηρικτικές εργασίες λογιστηρίου και δυνατότητα χειρισμού προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης
  • Ικανότητες οργάνωσης γραφείου και επικοινωνιακές δεξιότητες

Προφίλ υποψηφίου:

  • Δυναμικός χαρακτήρας με υψηλή αυτοπαρακίνηση
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, οργάνωση, ομαδικότητα
  • Εμπορική αντίληψη και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Διάθεση για ανάπτυξη και εξέλιξη
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων

Προσφέρονται:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Σύγχρονο Περιβάλλον Εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα, αναφέροντας τον κωδικό της θέσης,

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

ORΚ