Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ από την εταιρεία McDonald's

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Σας αρέσει να βοηθάτε τους ανθρώπους και να επιλύετε θέματα παρέχοντας υψηλής ποιότητας υπηρεσίες επισκεπτών; Είστε επικοινωνιακοί με την ικανότητα να παρέχετε εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών για να εξασφαλίσετε ότι οι προσδοκίες των επισκεπτών θα ικανοποιηθούν και θα ξεπεραστούν; Είστε σε θέση να διαχειριστείτε δύσκολες καταστάσεις παραμένοντας θετικοί και χαμογελαστοί;

Εάν είστε εξωστρεφείς, επικοινωνιακοί, φιλόξενοι και αρκετά ευέλικτοι για να εργάζεστε σε βάρδιες, τότε ελάτε να ενταχθείτε στην ομάδα μας.

H Premier Capital Ελλάς ΑΕ, Developmental Licensee των εστιατορίων «McDonald’s» στην Ελλάδα, ζητά προσωπικό για το εστιατόριο της στο Ηράκλειο Κρήτης,

για την κάλυψη θέσεων

“ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ"

Τι συνεπάγεται αυτός ο ρόλος του υπεύθυνου φιλοξενίας:

  • Αναγνώριση και καλωσόρισμα των επισκεπτών κατά την είσοδό τους στο εστιατόριο
  • Υποστήριξη και οικοδόμηση αξιόπιστων σχέσεων με όλους τους επισκέπτες
  • Παροχή πληροφοριών για προωθητικές ενέργειες, προγράμματα αφοσίωσης και άλλες υπηρεσίες που παρέχουμε
  • Πρόβλεψη των αναγκών των επισκεπτών μας και δημιουργία σχέσης μαζί τους
  • Προσδιορισμός λύσεων εγκαίρως για την επιτυχή επίλυση των ανησυχιών των επισκεπτών
  • Άμεσες ενέργειες για την εξοικονόμηση χρόνου και την εξάλειψη τυχόν παραπόνων των επισκεπτών
  • Ενθάρρυνση της αλληλεπίδρασης και της κοινωνικοποίησης μεταξύ των άλλων μελών του προσωπικού και των επισκεπτών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου, IΕΚ ή Ανώτερου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος
  • Καλή γνώση Αγγλικών απαραίτητη
  • Δυνατότητα για κυλιόμενο ωράριο απαραίτητη
  • (διαφορετικές βάρδιες μέσα στην εβδομάδα)
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας με σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών και την αύξηση των πωλήσεων
  • Προσεγμένη επαγγελματική εμφάνιση
  • Ομαδικό πνεύμα, όρεξη για εργασία και πρωτοβουλία
  • Προϋπηρεσία σε σχετικό κλάδο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων & προϋπηρεσίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες ανέλιξης σε ένα σύγχρονο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα
επιλέγοντας Αίτηση
με θέμα: 012 Ηράκλειο

Κωδικός αναφοράς

012 Ηράκλειο