Η θέση ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Seasonal/Temp
Ρέθυμνο

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Troulis Royal Collection, δραστηριοποιείται στον χώρο του τουρισμού τα τελευταία 30 χρόνια. Ο όμιλος περιλαμβάνει 2 πολυτελή ξενοδοχεία στην περιοχή του Ρεθύμνου.
The Royal Blue & The Royal Senses - με περισσότερους από 350 εργαζόμενους στο δυναμικό της.

Αν έχετε πάθος για τη δουλειά σας και ενδιαφέρεστε για τον κλάδο των αναπτυσσόμενων πολυτελών ξενοδοχείων, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε προσωπικά!

Είμαστε σε φάση αναζήτησης ανθρώπινου δυναμικού για τη στελέχωση των μονάδων μας για τη σεζόν 2021.

Ενδιαφερόμαστε για ανθρώπους με:

  • Όρεξη για δουλειά και φιλοδοξίες επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Όραμα, ικανότητα να ηγηθούν και να εμπνεύσουν.
  • Πάθος για παροχή  κορυφαίων υπηρεσιών στους πελάτες μας.
  • Αξίες, ιδανικά, θετική σκέψη, προσωπικότητες που δεσμεύονται να προάγουν το πνεύμα της συναδελφικότητας, της αλληλεγγύης και της φιλοξενίας.

Οι εργαζόμενοί μας είναι ο θεμέλιος λίθος της ανάπτυξης και της επιτυχίας μας

ΠΑΝΟΡΜΟ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

74057, ΡΕΘΥΜΝΟ, ΚΡΗΤΗ
[ Link removed ] - Click here to apply to ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

Ως συντηρητής θα είστε υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τεχνικού εξοπλισμού και των κτιριακών υποδομών της ξενοδοχειακής μονάδας, τη συνεχής συντήρηση του εξοπλισμού,  καθώς και η άμεση επιδιόρθωση των όποιων τεχνικών βλαβών, που πιθανώς προκύπτουν κατά τη λειτουργία του ξενοδοχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Ευελιξία στο ωράριο, ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες, επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση καθώς και πνεύμα ομαδικότητας.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4* ή 5*
  • Επαγγελματική κατάρτιση  ηλεκτρολόγου / υδραυλικού

Προσφέρουμε:

Δυνατότητα παραχώρησης στέγασης εάν έρχεστε από άλλη πόλη
Διατροφή
Δυνατότητα γρήγορης επαγγελματικής εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

MAINTENANCE