Η θέση Σερβιτόροι Εστιατορίου - Παραλίας & Barman/Barista έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα

Σερβιτόροι Εστιατορίου - Παραλίας & Barman/Barista από την εταιρεία AKTI TORONI HOTEL

Πλήρης Απασχόληση
Sykea

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Akti Toroni στην Τορώνη Σιθωνίας, για τη θερινή σεζόν 2021, ζητά την κάλυψη των παρακάτω:
  • Σερβιτόροι παραλίας
  • Σερβιτόροι εστιατορίου
  • Barman
  • Barista

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋπηρεσία με εξειδίκευση σε αντίστοιχη θέση.


  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Διαμονή/διατροφή

Κωδικός αναφοράς

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ-ΜΠΑΡΜΑΝ

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με