Η θέση ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

Πλήρης Απασχόληση
ΕΛΛΑΔΑ

Περιγραφή Θέσης

Από την EASY FACILITIES ATE πρωτοπόρο εταιρεία στη διαχείριση  κτιριακών εγκαταστάσεων    ζητείται:

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση των εργασιών του Τεχνικού γραφείου & συντονισμός της εύρυθμης και απρόσκοπτης λειτουργίας του.
  • Σύνταξη προμετρήσεων και επιμετρήσεων εργασιών.
  • Αναζήτηση και οργάνωση δικτύου συνεργατών μηχανικών σε όλη την Ελλάδα.
  • Συντονισμός & παρακολούθηση των συμβατικών υποχρεώσεων των συνεργατών και εμπλεκομένων μερών (μελετητές, υπεργολάβοι, προμηθευτές κ.α.).
  • Έλεγχος, συντονισμός & παράδοση  των μελετών εντός χρονοδιαγράμματος.
  • Συλλογή στοιχείων για τη σύνταξη των αναφορών προόδου της σύμβασης.
  • Σύνταξη τεχνικών ελέγχων βάσει του νόμου 4495/2017 και 4759/2020.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή εμπειρία σε Τεχνικό Γραφείο
  • Γνώση του νόμου 4495/2017
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office & AutoCAD
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)

Δεξιότητες:

  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα οργάνωσης, συντονισμού και διαχείρισης παράλληλων εργασιών
  • Δεξιότητες ανάλυσης και αξιολόγησης πληροφοριών
  • Καθορισμός προτεραιοτήτων και άμεση ανταπόκριση
  • Εργατικότητα, συνέπεια και τήρηση διαδικασιών

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους στην  ακόλουθη διεύθυνση: .

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Customer Care Representative B - Αθήνα Kotsovolos
Βοηθός Λογιστή B - Αθήνα Kotsovolos
Inbound Sales Advisor B - Αθήνα Kotsovolos
Creative Designer B - Αθήνα Kotsovolos
Junior Buyer B - Αθήνα Kotsovolos