Η θέση Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων από την εταιρεία Kolossos Security

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Μερικής Απασχόλησης
Athens

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία Kolossos Security πρωτοπόρος στον χώρο των υπηρεσιών φύλαξης και πώλησης συστημάτων
ασφαλείας, αναζητά υποψήφιους για τη θέση του Συμβούλου Τηλεφωνικών Πωλήσεων του τμήματος Contact
Center για full -time απασχόληση στο Μαρούσι.
Αρμοδιότητες:
* Διαχείριση και ανανέωση υπάρχοντος πελατολογίου
* Κατανόηση των αναγκών των πελατών για την προώθηση ολοκληρωμένων λύσεων
* Συνεχής υποστήριξη των πελατών και επίλυση τυχόν προβλημάτων
* After sales service
Απαραίτητα Προσόντα:
* Απόφοιτος Λυκείου, ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
* Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
* Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
* Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
* Πνεύμα ομαδικότητας
* Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία παρέχει:
* Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
* Bonus παραγωγικότητας
* Διαρκή εκπαίδευση
* Φιλικό περιβάλλον εργασίας
* Προοπτικές εξέλιξης

Τηλ:210-8066500
Αποστολή βιογραφικών στο

Κωδικός αναφοράς

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ