Η θέση ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ από την εταιρεία Druckfarben

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης

O όμιλος εταιριών Druckfarben Hellas S.A για την KRAFT PAINTS αναζητά:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ

για τις εγκαταστάσεις του ομίλου στην ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και οργάνωση παραγωγής - συσκευασίας χρωμάτων
  • Κατάρτιση βραχυχρόνιου και μακροχρόνιου προγράμματος παραγωγής
  • Έλεγχος ποσοτικών αποθεμάτων Α΄ υλών και υλικών συσκευασίας
  • Επικοινωνία με εμπορική διεύθυνση
  • Συμμετοχή σε σχεδιασμό νέων προϊόντων
  • Διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού
  • Συμμετοχή στα συστήματα διασφάλισης ποιότητας
  • Συμμετοχή στις διαδικασίες παραγωγής με έμφαση στην υγιεινή και ασφάλεια των εργαζομένων
  • Συντήρηση σχετικών αρχείων στο μηχανογραφικό σύστημα εταιρείας (BOM,routings, MRP,αναλώσεις)
  • Διαθεσιμότητα τελικών προϊόντων- Διαχείριση ειδικών παραγγελιών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Χημικού Μηχανικού ή συναφής επιστήμης
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των χρωμάτων
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση και χρήση υπολογιστών
  • Γνώση συστημάτων ERP / SAP
  • Ικανότητα και εμπειρία σε διοίκηση ομάδας

Απαραίτητες Ικανότητες και Δεξιότητες:

  • Άριστη διαχείριση του χρόνου
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον σε πνεύμα συνεργασίας και σεβασμού
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Εταιρικό κινητό
  • Σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης στους κόλπους μίας εδραιωμένης και δυναμικής επιχείρησης

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σημείωμα αναφέροντας απαραίτητα τον κωδικό της θέσης “
DirPaints04.2021".

‘Ο Όμιλος ΝΤΡΟΥΚΦΑΡΜΠΕΝ δραστηριοποιείται διεθνώς στους κλάδους μελανιών εύκαμπτης συσκευασίας, οικοδομικών χρωμάτων και εξοικονόμησης ενέργειας. Στον τομέα των χρωμάτων, παράγει και εμπορεύεται προϊόντα οικοδομικών και αρχιτεκτονικών χρωμάτων με το εμπορικό σήμα KRAFT PAINTS.

Αν θέλεις να εργαστείς σε μια εταιρία ηγέτιδα στον κλάδο παραγωγής και εμπορίου Μελανιών και Χρωμάτων, να γίνεις μέλος μιας άρτια οργανωμένης ομάδας επιστημονικά καταρτισμένων συνεργατών, στείλε το βιογραφικό σου

Κωδικός αναφοράς

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ