Η θέση ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ/ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ/ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ από την εταιρεία ΤΡΟΥΦΑ ΕΠΕ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Κατάστημα εστίασης στα βόρεια προάστια αναζητά

ΑΡΤΟΠΟΙΟ/ΒΟΗΘΟ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ

Γενική περιγραφή θέσης:

  • Ψήσιμο προϊόντων ζύμης, σφολιάτας και αρτοσκευασμάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές της εταιρίας
  • Παραγωγή αρτοσκευασμάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2-4 έτη
  • Δυνατότητα εξαήμερης απασχόλησης σε κυλιόμενο ωράριο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Θετική διάθεση, ευελιξία, ομαδικό πνεύμα

H εταιρεία προσφέρει:

      ●  Πλήρη μόνιμη απασχόληση

      ●  Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους επιλέγοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ/ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ

Solution Architect in Athens B - Kifissia ACCENTURE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ A.E.
Finnish speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Portuguese speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Norwegian speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
German Speaking Job Opportunities B - Αθήνα Teleperformance
French speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance
Estonian Speaking job opportunities B - Αθήνα Teleperformance