Η θέση Αποθηκάριος έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

H ΑΦΟΙ ΜΠΟΥΤΟΥ ΟΕ Farmina Hellas με 60 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της παραγωγής και εμπορίας ζωοτροφών και τροφών για κατοικίδια ζώα αναζητά αποθηκάριο για τις κεντρικές αποθήκες στην Ν. Μαγνησία Θεσσαλονίκης. Οι ευθύνες του αποθηκάριου περιλαμβάνουν την αποθήκευση υλικών, τη συλλογή, τη συσκευασία και την εκτέλεση παραγγελιών.

Προσόντα

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα παραδόσεων παραλαβών.
  • Συλλογή, φόρτωση και εκφόρτωση αποθεμάτων της αποθήκης.
  • Διεξαγωγή ελέγχων αποθεμάτων.
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας .
  • Χρήση συστήματος διαχείρισης αποθήκης.

Απαιτήσεις

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία.
  • Γνώση λογισμικού, βάσεων δεδομένων και συστημάτων αποθεμάτων
  • Καλή Χρήση Microsoft office
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα άρσης βαρέων αντικειμένων
  • Απολυτήριο λυκείου

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απολύτως εμπιστευτικά και μετά την αξιολόγηση τους, οι υποψήφιοι που τηρούν τις απαιτήσεις της θέσης θα κληθούν για συνέντευξη.

Αποστολή Βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

Αποθηκάριος