Η θέση Trade Marketing Assistant έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Trade Marketing Assistant από την εταιρεία 362 GROCERY

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

Η 362grocery, μια αναπτυσσόμενη εταιρεία στον τομέα του Retail με συνεχή και δυναμική ανάπτυξη, ενδιαφέρεται να προσλάβει για το τμήμα Marketing:

                                                  Trade Marketing Assistant

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης, με έδρα την Αθήνα σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία 600 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ.

Καθήκοντα:

  • Έρευνα αγοράς, προσφορές για POS υλικά & συσκευασίες νέων προϊόντων

  • Διαχείριση και παραγγελία αρχικού εξοπλισμού νέων καταστημάτων

  • Προετοιμασία, έλεγχος κι αποστολή προωθητικού υλικού για τα καταστήματα της εταιρίας

  • Συμμετοχή στην προετοιμασία προωθητικών ενεργειών και διαγωνισμών καταναλωτών αλλά και στην διαχείριση κι έλεγχο του ημερολογίου προώθησης για τα καταστήματα

  • Προετοιμασία εβδομαδιαίων και μηνιαίων αναφορών φυλλαδίου ανταγωνισμού

  • Επισκέψεις στα καταστήματα, παρατήρηση κι έλεγχος της σήμανσης των προσφορών και του γενικού merchandising υλικού

  • Συμμετοχή και προτάσεις στα εσωτερικά meetings

  • Αναφορά εργασιών στον Head of Trade Marketing

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ με ειδικότητα Marketing

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε Brand / Trade Marketing

  • Άριστα αγγλικά κι εξαιρετικές δεξιότητες Η/Υ

  • Βασική γνώση γραφιστικών προγραμμάτων InDesign, Illustrator

  • Δυναμική προσωπικότητα με εξαιρετικές επικοινωνιακές και κοινωνικές δεξιότητες αλλά και καλή κατανόηση του εμπορικού περιβάλλοντος και της αγοράς

  • Ευέλικτο άτομο με δυνατότητες ομαδικής εργασίας, με ισχυρές ικανότητες ανάλυσης και επικοινωνίας

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους

  • Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Εταιρικό Laptop

  • Έξοδα κίνησης

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Πληροφορίες:

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς , σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Κωδικός αναφοράς

TMA042021