Η θέση Telesales Senior Agent/Coacher έχει αποθηκευτεί.

Telesales Senior Agent/Coacher από την εταιρεία Expert Sales

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα, Αττική

Περιγραφή Θέσης

H Expert Sales αποτελεί μέλος Ομίλου Επιχειρήσεων με ενεργή παρουσία στη τηλεφωνική προώθηση υπηρεσιών για πάνω από 20 χρόνια και σε συνεργασία με γνωστό πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά:

Senior Agent/Coacher με απαραίτητη εμπειρία στο χώρο των τηλεφωνικών πωλήσεων για καθοδήγηση και υποστήριξη ομάδας τηλεφωνικής προώθησης στο κλάδο της ενέργειας.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη ομάδας πωλητών
  • Χειρισμός απαιτητικών πελατών και κλείσιμο συμφωνιών
  • Παρακολούθηση και διόρθωση των επικοινωνιών των agents
  • Εντοπισμός των εκπαιδευτικών αναγκών της ομάδας
  • Υποστήριξη του Team Leader/Supervisor στις καθημερινές διαδικασίες

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  1. Άμεση πρόσληψη
  2. Σταθερός μηνιαίος μισθός
  3. Ασφάλιση ΙΚΑ
  4. Bonus Αποδοτικότητας
  5. Συνεχή εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη της αγοράς
  6. Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
  7. Πρόσβαση σε πακέτο εταιρικών παροχών
  8. Εύκολη πρόσβαση (Πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ Ταύρος/Ελ. Βενιζέλος)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στον χώρο των τηλεφωνικών πωλήσεων τουλάχιστον 2 έτη
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Ανάληψη πρωτοβουλίας και ικανότητας επίλυσης προβλημάτων
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ευελιξία ωραρίου

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Προσωπικό Ασφαλείας B - Αθήνα ESA Security Solutions SA
IT Officer B - Αθήνα Qualimetrix S.A.
IT Operations Specialist K - Χαλκίδα PAPOUTSANIS SA
Product & Business Development Executive K - Χαλκίδα PAPOUTSANIS SA
Προϊστάμενος Λογιστηρίου B - Περιστέρι ΔΟΥΚΑΣ ΑΒΕΕ
Λογιστής/Λογίστρια B - Αθήνα EVAL MARINE ACCESSORIES