Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

Software Developer από την εταιρεία Astrolavos Software LTD.

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Astrolavos Software LTD., με έδρα τη Βούλα, που δραστηριοποιείται στη ανάπτυξη εφαρμογών software για ναυτιλιακές εταιρείες από το 1999, αναζητά για το τμήμα ανάπτυξης

Software Developer

Απαραίτητα
προσόντα:

  • Γνώση Visual Basic/Visual Basic for Applications
  • Microsoft SQL Server/Microsoft Access Database
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία 1- 5 χρόνια
  • Απόφοιτος AEI/TEI Πληροφορικής

Παροχές:
  • Σταθερό Ωράριο
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης