Η θέση Soft1 ERP Business Consultant έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Soft1 ERP Business Consultant από την εταιρεία CloudOn

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H CloudOn αναζητά το επόμενο μέλος στην ομάδα ERP Consulting.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος AEI με κατεύθυνση την Πληροφορική ή Μαθηματικά
  • Άριστη γνώση του ERP SOFTONE με πιστοποιήσεις σε ERP I, ERP II, Technical I.
  • Άριστες ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Εργατικότητα, μεθοδικότητα & ομαδικό πνεύμα
  • Ευχέρεια και άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Γλώσσες προγραμματισμού (όπως C#, VB & Java)
  • Γνώσεις Βάσεων Δεδομένων (SQL Server).
  • Να είναι αποτελεσματικός υπό συνθήκες πίεσης και αυστηρών προθεσμιών.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες).
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Υποστήριξη SOFTONE ERP σε χρήστες.
  • Παραμετροποίηση SOFTONE ERP.
  • Δημιουργία εκτυπώσεων (report)  & φορμών παραστατικών.
  • Εκπαιδεύσεις χρηστών.
  • Υποστήριξη εφαρμογών σε χρήστες (Windows, Word, Excel, PowerPoint, E-mail και λοιπές εφαρμογές).
  • Υποστήριξη Hardware σε χρήστες (υπολογιστής, τηλέφωνα, εκτυπωτές, δίκτυα, περιφερειακά, κινητά).
  • Υποστήριξη VPN σε χρήστες.
  • Διαχείριση εσωτερικών διαδικασιών τμήματος πληροφορικής.
  • Δημιουργία & παραμετροποίηση εσωτερικών εφαρμογών τμήματος πληροφορικής.
  • SQL Server Reporting & Analysis Services.

Προσφέρονται:

  • Πολύ καλό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Για όλες τις θέσεις παρέχεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα και προοπτικές εξέλιξης.

Η αίτηση χειρίζεται με απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

Soft1 ERP Business Consultant