Η θέση Senior Sales Account Manager Private Sector έχει αποθηκευτεί.

Senior Sales Account Manager Private Sector από την εταιρεία CBS IT Systems Cyprus LTD

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Cyprus

Περιγραφή Θέσης

Η CBS IT Systems Cyprus LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Senior Sales Account Manager για το τμήμα

Πωλήσεων Ιδιωτικού Τομέα

  • Ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει ενεργό ρόλο στην ανάπτυξη νέου και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου, στο σχεδιασμό έργων καθώς και την υλοποίηση ολοκληρωμένων λύσεων Πληροφορικής, Επικοινωνιών, Εφαρμογών και προώθησης καινοτόμων προϊόντων σε μεγάλους οργανισμούς και επιχειρήσεις
  • Εξειδίκευση σε κάθετες αγορές θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Συστηματική επικοινωνία με τους πελάτες με στόχο την αναγνώριση και ανάπτυξη ευκαιριών πώλησης
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου σχέσεων και εξυπηρέτησης.
  • Διεξαγωγή παρουσιάσεων της εταιρίας και των λύσεων

Απαραίτητα Προσόντα

●  Προϋπηρεσία 4 έτη σε αντίστοιχη θέση εταιρείας Πληροφορικής.

●  Άριστη ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στα Ελληνικά & Αγγλικά

●  Δυναμικός χαρακτήρας, εξωστρεφής και επικοινωνιακός, δυνατότητα επαφής με όλη την ιεραρχία μιας επιχείρησης ή οργανισμού.

●  Ικανότητα εργασίας σε ιδιαίτερα απαιτητικό περιβάλλον

●  Προσήλωση στον στόχο και έμφαση στην λεπτομέρεια και το αποτέλεσμα.

●  Ανώτερες ή Ανώτατες σπουδές.

●  Δίπλωμα οδήγησης

Προσφέρονται:

●  Σταθερές αποδοχές ανάλογα των προσόντων και σχήμα επιβράβευσης με την επίτευξη της στοχοθεσίας.

●  Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

●  Διαρκής εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες σε Κύπρο και Ελλάδα

●  Δυνατότητες ανάπτυξης

H CBS IT Systems Cyprus LTD με έδρα στην Λευκωσία, από το 2010 αναπτύσσει, προωθεί και υλοποιεί λύσεις Πληροφορικής, Επικοινωνιών και Εφαρμογών για την Κυπριακή αγορά. Με υψηλό επίπεδο εξειδίκευσης στα προϊόντα το μεγαλύτερων επώνυμων κατασκευαστών και την ικανότητα παροχής των κατάλληλων υπηρεσιών έχει αναλάβει και ολοκληρώσει σημαντικά έργα στον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα.

Aποστολή Βιογραφικών Σημειωμάτων στη Δ/νση:

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

Senior Sales AM CY