Η θέση SENIOR IN-HOUSE LAWYER έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Full-Time
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

H Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες, η μεγαλύτερη εταιρεία στον κλάδο της, με παρουσία στην Αθήνα, Πάτρα, Θεσσαλονίκη και Βουκουρέστι, δραστηριοποιείται στην παροχή νομικής υποστήριξης από το 1999.

Στο πελατολόγιο της συγκαταλέγονται οι μεγαλύτερες ελληνικές και πολυεθνικές εταιρίες από όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Ταχύτατα αναπτυσσόμενη με ανθρώπινο δυναμικό 350 υψηλά εξειδικευμένων επαγγελματιών, αναζητά τους ικανότερους και αποτελεσματικότερους υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης Senior in-house Lawyer για το υποκατάστημα της στην Θεσσαλονίκη.

Απαραίτητα Προσόντα

  • 10 έτη αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε υποθέσεις εμπορικού, αστικού δικαίου και αναγκαστικής εκτέλεσης
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Νομικού Τμήματος σε μεγάλο οργανισμό
  • Εξαιρετικές δεξιότητες στις διαπραγματεύσεις και την επικοινωνία
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Ικανότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων και αποτελεσματικής συνεργασίας σε ομάδα
  • Προσήλωση σε στόχους

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών, εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας με συνεχή υποστήριξη και ανάπτυξη.

Κωδικός αναφοράς

LAW_82