Η θέση 3 ΝΕΟΙ/ΝΕΕΣ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΚΑΛΥΨΗ ΘΕΣΕΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

3 ΝΕΟΙ/ΝΕΕΣ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΚΑΛΥΨΗ ΘΕΣΕΩΝ

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Νεοσύστατη Διαφημιστική Εταιρεία στην Αθήνα, που δραστηριοποιείται στο χώρο των πωλήσεων, της διαφήμισης και του Marketing, επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της 2 νέους/νέες συνεργάτες που θα απορροφηθούν στο αντίστοιχο τμήμα.
Σας παρέχεται εκπαίδευση και καθοδήγηση, φιλικό περιβάλλον και ίσες ευκαιρίες εξέλιξης, καθώς πρόκειται για Entry Level θέση.

Οι θέσεις αναμένεται να καλυφθούν άμεσα.
Αποστολή βιογραφικών έως 4/5/2021

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου
  • Εξωστρεφής χαρακτήρας
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Κωδικός αναφοράς

n/a