Η θέση Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Retail-Link είναι ο καινοτόμος πάροχος Software as a Service λύσεων στην ελληνική εφοδιαστική αλυσίδα και μέλος του Ομίλου της ENTERSOFT. H Retail-Link προσφέρει ένα ολοκληρωμένο χαρτοφυλάκιο υπηρεσιών συνεργασίας, οι οποίες εξασφαλίζουν αποτελεσματική ηλεκτρονική διασύνδεση των πλέον φιλόδοξων και αναπτυσσόμενων επιχειρήσεων με τους εμπορικούς τους συνεργάτες για λύσεις Ηλεκτρονικής Τιμολόγησης και Αρχειοθέτησης (e-invoicing & e-Archiving), Ηλεκτρονικής Ανταλλαγής Δομημένων Αρχείων και δεδομένων (EDI) και συναφών υπηρεσιών.

Για να εξυπηρετήσει τις αυξανόμενες ανάγκες της, ζητά:

Developer

Αντικείμενο Εργασίας:
Κύρια απασχόληση του υποψηφίου θα είναι η ανάπτυξη νέων εφαρμογών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πληροφορικής AEI – ΤΕΙ ή συναφών σχολών
  •  .net development (C#) – Visual Studio 2015+
  • SQL Server Transact SQL programming
  • Γνώση Software Design Patterns and Practices
  • Κατανόηση Agile Methodologies in Software Development
  • Εμπειρία σε Web Services (WEB Api, WCF)
  • Εμπειρία σε ανάπτυξη – συντήρηση προϊόντων λογισμικού τουλάχιστον 3 έτη
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε Multi-threaded .Net Programming
  • Ικανότητα επικοινωνίας – Ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη χρήση γραπτού και προφορικού λόγου της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Φιλοδοξία, δημιουργικότητα, εργατικότητα, αξιοπιστία και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πιστοποιήσεις της Microsoft
  • Γνώση του Entersoft Business Suite

Προσφέρονται:

Η εταιρία παρέχει ανταγωνιστικές αποδοχές σε ένα ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες και εξασφαλίζει σημαντικές ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Όλα τα βιογραφικά διαχειρίζονται με απόλυτη εχεμύθεια

Παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας και τη συνοδευτική επιστολή ενδιαφέροντος στο
e-mail: Επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

Developer