Η θέση Call Center Retention Agents (Πρωινή Απασχόληση) έχει αποθηκευτεί.

Call Center Retention Agents (Πρωινή Απασχόληση) από την εταιρεία BFS Group

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H BFS GROUP για λογαριασμό της HERON ΘΕΡΜΟΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ προσφέρει θέσεις τηλεφωνικής εξυπηρέτησης του υφιστάμενου πελατολογίου της.

Απαραίτητα Προσόντα:

●  Απόφοιτοι Λυκείου

●  Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις

●  Διάθεση για δουλειά και επαγγελματική εξέλιξη

●  Ευχέρεια στην επικοινωνία

●  Ευγένεια – Ομαδικό Πνεύμα

 Προσφέρονται:

●  Υψηλός σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων

●  Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου

●  Υποχρεωτική ασφάλιση ΙΚΑ

●  Ανταγωνιστικά bonus παραγωγικότητας

●  Συνέπεια στις πληρωμές

●  Συνεχής εκπαίδευση

●  Επαγγελματική ανέλιξη

●  Πρωινή 8ωρη απασχόληση

●  Extra υγειονομικές παροχές και Δωρεάν Κάρτα Υγείας

●  Εύκολη πρόσβαση (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)

Σε περιμένουμε με χαρά στην ομάδα μας!!!!

Κάνε την αίτησή σου τώρα ή επικοινώνησε μας μας στο τηλέφωνο 211 – 9905530.

Κωδικός αναφοράς

BFS_ΗΡΩΝ-RET