Η θέση App Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα
1.000,00€/ μήνας

Περιγραφή Θέσης

Τίτλος θέσης : Mobile App Developer

Περιγραφή θέσης
Αναζητούμε συνεργάτη για πλήρης απασχόληση ώστε να αναλάβει το σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων projects. Πρακτικές γνώσεις και αποδεδειγμένη εμπειρία στη δημιουργία Mobile App Εφαρμογών είναι απαραίτητα ώστε να μπορέσει αποτελεσματικά να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της θέσης.

Απαιτήσεις της θέσης

Aντίστοιχη θέση ως Developer σε εταιρικό περιβάλλον (τουλάχιστον 1 έτος)
Γνώση των δημοφιλών γλωσσών προγραμματισμού γύρω από το Mobile Development

Απαραίτητα Προσόντα

Αποστολή Βιογραφικών στο [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ].

Kωδικός Αγγελίας : APP/09/2020

Κωδικός αναφοράς

APP/09/2020