Η θέση ΨΥΚΤΙΚΟΣ - ΨΥΚΤΙΚΟΙ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΨΥΚΤΙΚΟΣ - ΨΥΚΤΙΚΟΙ από την εταιρεία FREDDO A.E

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία FREDDO A.E., που κατέχει ηγετική θέση στο χώρο της Επαγγελματικής Ψύξης από το 1989, και εδρεύει στον Άγιο Στέφανο Αττικής, ζητεί για το υποκατάστημα της στην Θεσσαλονίκη:

ΨΥΚΤΙΚΟΥΣ

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εργατικότητα, αγάπη για το αντικείμενο

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Με κατοχή άδειας Τεχνίτη Ψυκτικού Π.Δ.1/2013 ή κατοχή αναγνωρισμένου πτυχίου στο αντικείμενο από τον ΕΟΠΠΕΠ.
  • Η κατοχή άδειας Εργοδηγού Ψυκτικού ή Αρχιτεχνίτη Ψυκτικού Π.Δ.1/2013 θα ληφθεί πολύ σοβαρά υπόψη στην αξιολόγηση του υποψηφίου.
  • Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Με δίπλωμα οδήγησης
  • Γνώση αγγλικών

Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση ή στο FAX: 0030-210 5310860.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 0030-210 5913003

Περισσότερες πληροφορίες στο site: www.freddo.gr

Κωδικός αναφοράς

ΨΥΚΤΙΚΟΙ