Η θέση ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΜΕΣΟΓΕΙΑ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΜΕΣΟΓΕΙΑ από την εταιρεία ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ

Πλήρης Απασχόληση
Ραφήνα - Μαρκόπουλο

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του:

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ –
ΜΕΣΟΓΕΙΑ
(Ραφήνα - Μαρκόπουλο)
(ΤΕΧ0818)

για τη στελέχωση τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και μαγνητικού τομογράφου

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
• Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας  ή
Πτυχίο ΙΕΚ Βοηθός Ακτινολόγου  (με πιστοποιητικό επάρκειας γνώσεων και κατάρτισης σε θέματα ακτινοπροστασίας – ΕΟΠΠΕΠ)
• Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία.
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Γνώση Η/Υ
Δυνατότητα απασχόλησης σε ευέλικτα ωράρια/βάρδιες

Προσφέρονται:
• Συνεχής εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
• Άριστες συνθήκες εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα   αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

ΤΕΧ0818

Όμοιες Θέσεις

ΥΠΕΥΘΥΝΟ/Η ΒΑΡΔΙΑΣ Πειραιάς Γρηγόρης
Στελέχη Γραφείου Πειραιάς Allianz
ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΣΕΖΟΝ Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Ζητείται Άμεσα Προσωπικό Διαφόρων Ειδικοτήτων Αθήνα Εμπορική Εταιρεία Μανώλαρος Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Αποθηκάριος Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία