Η θέση Υπεύθυνος Πωλήσεων Χονδρικής - Αθήνα έχει αποθηκευτεί.

Υπεύθυνος Πωλήσεων Χονδρικής - Αθήνα από την εταιρεία ΑΝΕΛ Α.Ε.

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία γυναικείων ενδυμάτων ΑΝΕΛ Α.Ε. στη Αθήνα

αναζητά να προσλάβει υποψήφιο/ -α για πλήρη απασχόληση στη θέση:

Υπεύθυνος Πωλήσεων Χονδρικής

Περιγραφή θέσης:

  • Επίτευξη του στόχου πωλήσεων στον τομέα ευθύνης του/ της
  • Φροντίδα για την ιδανική υλοποίηση των συμφωνιών και ενεργειών στην περιοχή ευθύνης του/ της
  • Παρακολούθηση των οικονομικών στοιχείων και των πωλήσεων της περιοχής ευθύνης του/ της
  • Διαπραγμάτευση και επίτευξη συμφωνιών με υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
  • Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς και των ενεργειών του ανταγωνισμού
  • Έγκαιρη και αποτελεσματική κάλυψη των καταστημάτων της περιοχής του/ της

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τουλάχιστον 5ετής εργασιακή εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων χονδρικής στον τομέα της ένδυσης
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ (επιθυμητό)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργανωτικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα ταξιδίων και εκτός Θεσσαλονίκης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & Bonus