Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ από την εταιρεία L ' ARTIGIANO

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία  L' ARTIGIANO  (www.lartigiano.gr) η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο του ιταλικού φαγητού πάνω από 20 χρόνια, αναζητεί για την στελέχωση του δικτύου των καταστημάτων της:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ/ Η ΒΑΡΔΙΑΣ

Απαραίτητα Προσόντα

·  Ικανότητα Επικοινωνίας και Διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού

·  Απαραίτητη γνώση χειρισμού Η/Υ

·  Προϋπηρεσία στο χώρο μαζικής εστίασης

Η εταιρεία προσφέρει :

·  Προοπτικές εξέλιξης

·  Συνεχή εκπαίδευση

·  Ευέλικτο ωράριο

·  Άριστο περιβάλλον εργασίας

Κωδικός αναφοράς

ΥΠΒ

AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Lead Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V