Η θέση Υπάλληλο Αποθήκης/Οδηγός έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλο Αποθήκης/Οδηγός από την εταιρεία ALPHADYNAMIC PUMPS Co

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H ALPHADYNAMIC PUMPS Co., εταιρία η οποία εισάγει και κατασκευάζει αεροδιαφραγματικές αντλίες για τη βιομηχανία, επιθυμεί να προσλάβει
Υπάλληλο Αποθήκης/Οδηγό
Κωδ. θέσης: ΑΠΟ 365
Για μόνιμη συνεργασία πλήρους απασχόλησης

Απαραίτητα προσόντα:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου Β΄ κατηγορίας
  • Ικανοποιητική γνώση Η/Υ
  • Προηγούμενη εμπειρία στη διαχείριση αποθήκης θα εκτιμηθεί
  • Δυνατότητα χειρισμού περονοφόρου

O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να: Χαρακτηρίζεται από οργανωτικότητα, πελατοκεντρική αντίληψη και έμφαση στη λεπτομέρεια. Nα είναι φιλόδοξος, εργατικός και φιλότιμος.

Παροχές εταιρείας
  • Μόνιμη και άμεση εργασία
  • Σύγχρονο, σταθερό και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Τα βιογραφικά που δεν θα αναφέρουν τον κωδικό θέσης «AΠO 365» δεν θα τύχουν αξιολόγησης. Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

AΠO 365