Η θέση ΣΥΝΤΗΡΗΤΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ (01_2020 ) έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΣΥΝΤΗΡΗΤΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ (01_2020 )

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

    Εταιρεία με ηγετική θέση στον κλάδο υπηρεσιών 3PL, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων  της, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Περιγραφή καθηκόντων:

  • Εργασίες συντήρησης εγκαταστάσεων
  • Ηλεκτρολογικές, υδραυλικές εργασίες
  • Εργασίες συστημάτων κλιματισμού
  • Έλεγχος κτιρίων και εγκαταστάσεων για τον εντοπισμό τυχόν προβλημάτων
  • Επισκευή ελαττωματικών μονάδων εξοπλισμού και κατασκευών

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ (ηλεκτρολογίας) ή Τεχνικής σχολής με κρατική πιστοποίηση (ηλεκτρολογίας ή συντηρητή εγκαταστάσεων) με επαγγελματική άδεια εν ισχύ
  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση MS Office και Αγγλικής γλώσσας επιθυμητά
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Εχεμύθεια
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων και ευχέρεια επίλυσης προβλημάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόγραμμα συνεχούς εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά

Κωδικός αναφοράς

01_2020