Η θέση ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

H AutoNetParts. είναι μια ισχυρά αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα από το 2002 με επιτυχία στον κλάδο του Αυτοκινήτου.

Αρμοδιότητες:

· Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου .Περιοχές Ξάνθη- Καβάλα - Δράμα  .

· Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων.

· Είσπραξη των οφειλών των πελατών για παραγγελίες που έχουν παραδοθεί.

Η εταιρεία προσφέρει:

· Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές, bonus και προμήθεια.

· Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.

· Εκπαίδευση στη γκάμα των προϊόντων μας και σε τεχνικές πωλήσεων.

· Εταιρικό αυτοκίνητο.

· Κινητό τηλέφωνο.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Καλή γνώση Η/Υ ( Excel, Word).
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου.
  • Απόφοιτος Ανώτερης ή Ανώτατης σχολής με κατεύθυνση στο marketing (προαιρετική κατεύθυνση).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψήφιους).
  • Οργανωτικές, διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων.
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα.

Κωδικός αναφοράς

PK3D21