Η θέση ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ έχει αποθηκευτεί.

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ από την εταιρεία Viogenesis

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Η εταιρεία Viogenesis - VGS Hellas  με έδρα τη Λυκόβρυση Αττικής έχοντας πρωταγωνιστικό ρόλο στο κλάδο των συμπληρωμάτων διατροφής αναζητεί προσωπικό για την κάλυψη της θέσης του σύμβουλου πωλήσεων σε φαρμακεία με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε πωλήσεις στον κλάδο του φαρμακείου.
  • Διαχείριση και γνώση προγραμμάτων Η/Υ (excel, word κ.λ.π.).
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες).
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός νομού.
  • Διαχείριση εταιρικής επικοινωνίας (email, αναφορές, meeting, )

Προαιρετικά προσόντα που θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:

  • Γνώση και προϋπηρεσία στις πωλήσεις των συμπληρωμάτων διατροφής.
  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι σχολής του κλάδου Υγείας ή Marketing.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες

Η εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρη απασχόληση (8ωρο)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Tablet, κινητό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ