Η θέση ΣΤΕΛΕΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ έχει αποθηκευτεί.

ΣΤΕΛΕΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ από την εταιρεία I CALL ΜΟΝ ΕΠΕ

Πλήρης Απασχόληση
Άλιμος

Περιγραφή Θέσης

Η   I CALL  δραστηριοποιείται από το 2010 στον τομέα των τηλεφωνικών πωλήσεων με μεγάλη επιτυχία και αποκλειστικές συνεργασίες με μεγάλες  πολυεθνικές  εταιρείες.

Υπάρχει θέση στην ομάδα μας και για εσένα !

Αναζητούμε ανθρώπους για πρωινή & απογευματινή (κυλιόμενο ωράριο)6ωρη ή 8ωρη
ΜΟΝΙΜΗ πενθήμερη απασχόληση , με όρεξη, όραμα και συνέπεια για να στελεχώσουν το τμήμα της μηχανογράφησης και να εξελιχθούν μαζί μας

Περιγραφή θέσης : Η ομάδα μηχανογράφησης παρέχει υποστήριξη σε τεχνικά προβλήματα των agent εντός αλλά και εκτός της εταιρίας . Φροντίζει για την ομαλή λειτουργία και ροή των κλήσεων που προέρχονται από πελατολόγιο σε CRM.  Ανανεώνει και σχεδιάζει αναφορές σχετικά με την παραγωγή της εταιρίας . Είναι αποκλειστικά υπεύθυνη για την κατανομή της παραγωγής στους συνεργάτες.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση ΙΚΑ  (απόλυτη συνέπεια στην καταβολή του)
  • Συνεργασία με έμπειρους συνεργάτες  στον τομέα των call centers
  • Εξαιρετικό, Σύγχρονο και Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Άμεση πρόσβαση( πλησίον μετρό Αλίμου)
  • Παροχή ειδικών πακέτων τηλεφωνίας.

 Απαραίτητα προσόντα :
  • Πολύ καλή γνώση Ms office, κυρίως excel
  • Βασικές γνώσεις βάσεων δεδομένων MS SQL
  • Ευκολία εύρεσης λύσεων σε τομείς που αφορούν τη λειτουργεία call center
  • Ικανότητα λειτουργείας υπό πίεση
  • Προσαρμοστικές ικανότητες
  • Δυνατότητα να αποκτήσει νέες γνώσεις
  • Πτυχίο  στον τομέα της πληροφορικής
  • Αρίστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Βασικές ευθύνες και αρμοδιότητες :

• Ευθύνη για την ομαλή ροή των κλήσεων
• Κατανομή της καθημερινής παραγωγής
• Υποστήριξη των agent σε καθημερινά τεχνικά προβλήματα με τους Η/Υ ή τον ήχο τοπικά αλλά και τηλεφωνικά.
• Ανανέωση και δημιουργία καθημερινών αναφορών

Στοιχεία επικοινωνίας:

Διεύθυνση εργασίας :ΔΙΓΕΝΗ 1, ΑΛΙΜΟΣ

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 6943630002 .

Αποστείλετε το βιογραφικό σας επιλέγοντας Αίτηση.

ή επισκεφτείτε το site μας www.icallservices.gr

"Η αποστολή των βιογραφικών σημειωμάτων γίνεται με ευθύνη των υποψηφίων, οι οποίοι είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για την αλήθεια και ακρίβεια των δηλούμενων στοιχείων ή/και εγγράφων. Με την αποστολή του βιογραφικού του σημειώματος ο κάθε υποψήφιος συναινεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2472/1997 στην επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων του, που περιέχονται στο βιογραφικό σημείωμα, καθώς και κάθε άλλου προσωπικού στοιχείου, που περιέλθει στην κατοχή της iCall support & growth υπ’ ευθύνη του υποψηφίου με αποκλειστικό σκοπό την αξιολόγηση των ικανοτήτων των υποψηφίων για την κάλυψη της θέσης, για την οποία απέστειλαν το βιογραφικό τους, ή για την κάλυψη άλλη θέσης, για την οποία κρίνεται, κατά την επεξεργασία, ότι διαθέτει τις απαιτούμενες ικανότητες. Σε περίπτωση μη επιλογής του υποψηφίου, τα προσωπικά δεδομένα του διατηρούνται για 6 μήνες και στη συνέχεια καταστρέφονται.

Η iCall
support & growth μπορεί να ορίζει εργαζομένους της ή τρίτους, φυσικά ή νομικά πρόσωπα, ως πρόσωπα εκτελούντα την επεξεργασία για λογαριασμό της. Κάθε υποψήφιος έχει τα δικαιώματα ενημέρωσης και αντίρρησης των άρθρων 11 έως και 13 του ν. 2472/1997."

Κωδικός αναφοράς

ΣΤΕΛΕΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗ