Η θέση Στελέχωση Τμήματος Μάρκετινγκ έχει αποθηκευτεί.

Στελέχωση Τμήματος Μάρκετινγκ από την εταιρεία Εταιρεία Marketing

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Δυναμικά αναπτυσσόμενος Ελληνικός όμιλος που ασχολείται με όλο το φάσμα ενεργειών μάρκετινγκ αλλά και της παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών για λογαριασμό μεγάλων πολυεθνικών εταιρειών σε Ελλάδα και εξωτερικό αναζητά άμεσα 2 υποψηφίους, απόφοιτους δευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης που θα στελεχώσουν το τμήμα μάρκετινγκ & διαφήμισης.

Απαραίτητα Προσόντα

Ένα ιδανικό για εμάς προφίλ υποψηφίου είναι:

 Άριστες ηγετικές και επικοινωνιακές ικανότητες

 Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας

 Ομαδικό πνεύμα

 Πτυχίο Marketing / Διαφήμισης / Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)

Η Εταιρεία προσφέρει:

 Δυνατότητα απόκτησης πολύπλευρης εμπειρίας μέσα από την ανάληψη διαφόρων project

 Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

 Σύγχρονο επαγγελματικό χώρο εργασίας

 Πλήρες πακέτο αποδοχών (ασφάλιση ΙΚΑ)

Αν επιθυμείς να ενταχθείς στην ομάδα μίας δυναμικής και συνεχώς αναπτυσσόμενης επιχείρησης στείλε μας το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση της εταιρείας: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Όλα τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων είναι εμπιστευτικά και σε καμία περίπτωση δεν θα μεταφερθούν σε τρίτους. Λόγω μεγάλου αριθμού ληφθέντων βιογραφικών, η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους οι οποίοι έχουν αξιολογηθεί θετικά.

Κωδικός αναφοράς

OS1