Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ) στην ΚΟΜΟΤΗΝΗ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ έχει αποθηκευτεί.

ΠΩΛΗΤΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ) στην ΚΟΜΟΤΗΝΗ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ από την εταιρεία Timac Agro | ΛΥΔΑ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη

Περιγραφή Θέσης

Η Timac Agro |  ΛΥΔΑ  γυρίζει σελίδα και μεγαλώνει!

Είμαστε εμπορική πολυεθνική εταιρία μέλος του γαλλικού ομίλου Roullier, με δραστηριότητα στο χώρο των λιπασμάτων και κτηνοτροφικών προϊόντων και αναζητάμε πάντα εξειδικευμένους τεχνικούς για τους πελάτες μας σε όλη την Ελλάδα.

Η Timac Agro | ΛΥΔΑ, που βρίσκεται στην Ελλάδα εδώ και 22 χρόνια, υποστηρίζει τον επαγγελματία αγρότη παρέχοντάς του καινοτόμες λύσεις με πολύ υψηλή τεχνολογία και τεχνικές συμβουλές υψηλής ειδίκευσης. Στόχος μας είναι να μεγιστοποιήσουμε την ποιότητα και την ποσότητα της γεωργικής παραγωγής. Ως εκ τούτου, είμαστε αποφασισμένοι να συνεχίσουμε να εντείνουμε το δίκτυο επαγγελματιών που ήδη υπάρχουν στην κάθε περιοχή. Οι νέοι επαγγελματίες που επιλέχθηκαν, κατάλληλα εκπαιδευμένοι και υποστηριζόμενοι, θα λειτουργούν στην περιοχή σε συνεργασία με το δίκτυο συνεργατών μας στην υπηρεσία των αγροτών. Με στόχο την ευρύτερη ανάπτυξη αναζητάμε:

ΠΩΛΗΤΗ - ΓΕΩΠΟΝΟ στην ΚΟΜΟΤΗΝΗ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες:

  • Πωλήσεις και υποστήριξη σε παραγωγούς και γεωπονικά καταστήματα.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση/εμπειρία πωλήσεων
  • Δυναμική προσωπικότητα, με εμπορικό πνεύμα
  • Φιλοδοξία
  • Διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Πτυχίο Γεωπονικής ή συναφής σχολής (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Έδρα: Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη

Για αποστολή βιογραφικού με κωδικό ATC_R5

Κωδικός αναφοράς

ATC_R5

Όμοιες Θέσεις

Sales Executive, National Sales Ξάνθη Thrace Group
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ Αλεξανδρούπολη Wurth
Μηχανικοι Ξάνθη Thrace Group
ACCOUNT MANAGER Xanthi Hilti Ελλάς ΑΕΕ
SALES SUPERVISOR Κομοτηνή WEST SA