Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Πειραιάς

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α.Ε.Β.Ε  που ειδικεύεται στη εμπορία Φωτιστικών σωμάτων και ηλεκτρολογικού υλικού, ζητα Πωλητή/Πωλήτρια για την εξυπηρέτηση υπάρχοντος πελατολογίου αλλά και προσέλκυση νέων πελατών. Έδρα Παλαμηδίου 15 Πειραιάς.

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές ικανότητες
  • Στρατιωτικές Υποχρεώσεις εκπληρωμένες (Για τους άνδρες)
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδος

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Γνώσεις σχετικά με το αντικείμενο
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις

Προσφέρεται:
  • Μισθός ικανοποιητικός
  • Πενθήμερη εργασία (Δευ-Παρ)
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Υπεύθυνος Επικοινωνίας:  Απταλίδης Θεόφιλος

Τηλ: +30 210 4203846

ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 8:00 - 14:30

Κωδικός αναφοράς

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ