Η θέση ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Πάτρα

Περιγραφή Θέσης

H Business Oriented Solutions, εταιρεία παροχής υπηρεσιών πωλήσεων και επικοινωνίας, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας στον κλάδο των αναψυκτικών, άτομo για τη στελέχωση θέσης πωλητή-πωλήτριας για την Πάτρα.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις, ιδανικά στο χώρο της HO.RE.CA και της μικρής λιανικής
  • Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Διάθεση για εργασία, συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Δυνατότητα για ταξίδια
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Η αγγελία απευθύνεται σε όσους και όσες αγαπούν τις προκλήσεις και τη δημιουργία καριέρας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Κωδικός αναφοράς

n/a