Η θέση ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ – SECURITY OFFICERS ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΝΤΖΑ, ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑIANIAΣ έχει αποθηκευτεί.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ – SECURITY OFFICERS ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΝΤΖΑ, ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑIANIAΣ από την εταιρεία Brinks Hellas Security Services

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

 Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί  μας!

Αυτή την περίοδο

Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ

SECURITY OFFICERS ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΝΤΖΑ, ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

Tα προσόντα σου:

Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
• Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
• Απολυτήριο Λυκείου
• Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
• Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
• Μεταφορικό μέσο απαραίτητο λόγω περιοχής της φύλαξης

Τα καθήκοντά σου:

• Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
• Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά

Η Brink's σου παρέχει:

• Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
• Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
• Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

'Ελα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

• Στη διεύθυνση https://www.brinks-hellas.gr/ με κωδικό θέσης SEC/ΚΑΝ

Μπορείς επίσης να μας επισκεφθείς στα νέα γραφεία εκπαίδευσης και υποδοχής των υποψηφίων μας  Κορυτσάς 27 στο Βοτανικό. Δεχόμαστε αιτήσεις κατόπιν ραντεβού καθημερινά από τις 9:30 μέχρι τις 17:00

Τηλέφωνα επικοινωνιας  2110130604 έως 605 ή στο 210 3484000 (εσωτ:- 270, -271, -273, -137)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  • Δυνατότητα εργασίας F σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και όρεξη για δουλειά

Κωδικός αναφοράς

SEC/KAN