Η θέση ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΘΗΝΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΘΗΝΩΝ από την εταιρεία ICTS HELLAS

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ΙCTS HELLAS, μέλος του ομίλου ICTS EUROPE, η μοναδική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας που έχει βραβευθεί ως «Best Workplaces Hellas 2017», εταιρεία ηγέτης στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων ασφαλείας και ο καλύτερος εργοδότης στον κλάδο ασφαλείας, ενδιαφέρεται να προσλάβει Προσωπικό Ασφαλείας για τον Αερολιμένα Αθηνών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφάλειας του Ν. 2518/1997 (όπως ισχύει)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δεξιότητες στην Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Υπευθυνότητα, Ομαδικότητα & Συνέπεια

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Επιδοτούμενη εκπαίδευση
  • Επιδοτούμενη κάρτα ΟΑΣΑ και Parking στο αεροδρόμιο
  • Άριστο & Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον (βραβείο «Best Workplaces Hellas 2017»)
  • Αναγνώριση & Επιβράβευση
  • Ευκαιρίες και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης στην Ελλάδα και στο εξωτερικό

Η ICTS Hellas σέβεται την ιδιωτικότητα και αποσκοπεί στην προστασία των προσωπικών δεδομένων που υποβάλλει σε επεξεργασία, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (Καν. 2016/679) και της εθνικής νομοθεσίας. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ όπως απευθυνθείτε στην εταιρική ιστοσελίδα (www.icts.gr), στην οποία βρίσκεται αναρτημένη η εταιρική πολιτική για την προστασία των προσωπικών δεδομένων.

Κωδικός αναφοράς

n/a