Η θέση Νέες Θέσεις με ή χωρίς προϋπηρεσία στις Πωλήσεις έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Νέες Θέσεις με ή χωρίς προϋπηρεσία στις Πωλήσεις

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Έχεις μικρή προϋπηρεσία στις πωλήσεις και θες να κάνεις το επόμενο βήμα στην επαγγελματική σου πορεία; Θα ήθελες να εργαστείς σε ένα δυναμικό και φιλικό περιβάλλον και να ξεχωρίσεις σε αυτό που κάνεις; Είσαι εξωστρεφής, επικοινωνιακός και team player;
Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε θέλουμε να σε γνωρίσουμε!

Η εταιρία μας δραστηριοποιείται στο marketing και τις πωλήσεις μέσω της διοργάνωσης προωθητικών events σε εμπορικά κέντρα, πολυκαταστήματα και super market και αναζητά άτομα που θα τα στελεχώσουν.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυναμικός χαρακτήρας, με ανάπτυξη πρωτοβουλιών
  • Άριστη χρήση της ελληνικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις / promotion θα εκτιμηθεί θετικά
  • Απόφοιτος λυκείου / ΑΕΙ / ΤΕΙ

Παρέχουμε:
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Καθημερινή on the job εκπαίδευση
  • Ευχάριστο, νεανικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Αν θες να γίνεις κι εσύ μέλος της ομάδας μας, στείλε τώρα βιογραφικό και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου!

Κωδικός αναφοράς

SP6