Η θέση Καμαριέρα για ξενοδοχείο στη Μύκονο έχει αποθηκευτεί.

Καμαριέρα για ξενοδοχείο στη Μύκονο από την εταιρεία MACOFIN HELLAS A.E.

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Μύκονος

Περιγραφή Θέσης

MACOFIN HELLAS A.E.

μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση που παρέχει υπηρεσίες

στο χώρο του Asset Management και του Ξενοδοχειακού κλάδου αναζητά:

Καμαριέρα για ξενοδοχείο στη Μύκονο για τη σεζόν 2021

 Περιγραφή εργασίας

  • Προετοιμασία εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας
  • Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων
  • Εκτέλεση εργασιών βάσει των διαδικασιών του Τμήματος
  • Διανομή επιπλέον ειδών στα δωμάτια
  • Αναφορά τυχόν βλαβών ή φθορών

Απαραίτητα προσόντα

  • Τουλάχιστον διετής επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση της ελληνικής (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο καλής προφορικής συνεννόησης
  • Ευγένεια και προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα και υπευθυνότητα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, παρατηρητικότητα και μεθοδικότητα
  • Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας, καθώς και σε πρότυπα παροχής υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών

Παροχές

  • Διαμονή
  • Μεταφορά απο και προς το ξενοδοχείο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα επιλέγοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

Καμαριέρα