Η θέση Ζητείται Sales & Marketing Assistant έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ζητείται Sales & Marketing Assistant

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Όμιλος που διαχειρίζεται ενημερωτικό portal εξειδικευμένο σε θέματα ενέργειας και πραγματοποιεί εκδόσεις και συνέδρια στον τομέα αυτό, αναζητά ικανό στέλεχος για την κάλυψη της θέσης Sales &  Marketing Assistant

Καθήκοντα:

Υποστήριξη πελατολογίου διαφημιζόμενων

Διαχείριση εταιρικών social media

Υποστήριξη συνεδρίων και εταιρικών events

Παροχές:

Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών

Ευχάριστο κλίμα εργασίας

Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

Άριστη γνώση των Αγγλικών

Ικανότητα στη σύνταξη κειμένων (Δελτία Τύπου, εταιρική επικοινωνία κ.λπ.)

Ευχερής διαχείριση του Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint)

Ευχερής διαχείριση social media (Facebook, Twitter, LinkedIn)

Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες

Οργανωτικές δεξιότητες

Γνώσεις και εμπειρία στο χώρο της διαφήμισης ή των Β2Β πωλήσεων, καθώς και προηγούμενη εμπειρία στον τομέα της ενέργειας θα εκτιμηθούν

Κωδικός αναφοράς

n/a