Η θέση Ζητείται γραμματέας από Δικηγορική Εταιρεία έχει αποθηκευτεί.

Ζητείται γραμματέας από Δικηγορική Εταιρεία από την εταιρεία Ιάσων Σκουζός & Συνεργάτες

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η δικηγορική εταιρεία Ιάσων Σκουζός και Συνεργάτες, που εδρεύει στο κέντρο της Αθήνας, ζητά άτομο για γραμματειακή υποστήριξη πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητο πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, άπταιστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ. Ανάλογη προϋπηρεσία σε δικηγορική εταιρεία ή/και γνώση συστήματος μηχανογράφησης θα εκτιμηθεί.

Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία πατώντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

n/a