Η θέση ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ, ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΧΡΩΜΑΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΙΚΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ, ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΧΡΩΜΑΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΙΚΩΝ από την εταιρεία GTC ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Thessaloniki
700,00 € - 900,00 € / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία χονδρικών πωλήσεων GTC ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, με έδρα στη Λάρισα και πανελλήνιο δίκτυο συνεργαζόμενων καταστημάτων σε Ελλάδα και Κύπρο αναζητεί:

Πωλητή – Υπεύθυνο του οργανωμένου δικτύου και Ανάπτυξης Αγοράς

Έδρα πωλητή: Θεσσαλονίκη ή όμοροι Νομοί

Η θέση αφορά προώθηση πωλήσεων των εταιρικών προϊόντων μέσω καταλόγων σε καταστήματα πώλησης στον τελικό καταναλωτή,  προϊόντα όπως:

  • Ηλεκτρικά και μηχανοκίνητα εργαλεία
  • Εργαλεία χειρός – κήπου – Αγρού
  • Ειδή χρωματοπωλείου
  • Ειδής προστασίας εργαζομένου
  • Σιδηρικά – Κιγκαλερίας
  • Και λοιπά συναφή

Σε πελατολόγιο καταστημάτων όπως:

  • Τεχνικά πολυκαταστήματα
  • Χρωματοπωλεία
  • Βιομηχανικού εξοπλισμού – Εργαλείων
  • Αγροτικά Εφόδια – Μηχανήματα
  • Μάνδρες Οικοδομικών υλικών
  • Και λοιπά συναφή καταστήματα

Για τους Νομούς:
  • Θεσσαλονίκης
  • Χαλκιδικής
  • Κιλκίς
  • Σέρρες
  • Δράμας
  • Καβάλας (συν Θάσος)

Προφίλ ιδανικού υποψηφίου:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) έτη σε Β2Β πωλήσεις
  • Ικανότητα ιεράρχησης και διαχείρισης προτεραιοτήτων
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Προσωπική παρακίνηση, ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών και πιθανών διανυκτερεύσεων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης β’ κατηγορίας
  • Καλή χρήση Η/Υ και χειρισμού email και Android περιβάλλον σε Smartphone & Tablet
  • Άμεση διαθεσιμότητα εργασίας
  • Εμπειρία στον κλάδο της εταιρίας θα εκτιμηθεί

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών μηνιαίων αποδοχών και ισχυρά bonus σύμφωνα με την επίτευξη των στόχων (έως 2πλασιασμου του σταθερού μισθού)
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο – Έξοδα πωλητή.
  • Κινητό τηλέφωνο – Tablet παραγγελιοληψίας
  • Προγράμματα εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης

Πριν στείλετε βιογραφικό μελετήστε την εταιρία μας στο site:
www.gtc-hardware.gr

Μπορείτε να μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα, επιλέγοντας Αίτηση.

Υπεύθυνος επικοινωνίας: Λευκαδίτης Ελευθέριος
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2410579445
email: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Επίσκεψη στα καταστήματα του δικτύου για παραγγελιοληψία, προώθηση εταιρικών πακέτων στόχων της εταιρίας.
  • Υλοποίηση εμπορικής και οικονομικής πολιτικής της εταιρίας
  • Παρακολούθηση και επίτευξη στόχων
  • Διαχείριση και Διεύρυνση του πελατολογίου
  • Βελτίωση της θέσης και προβολής των προϊόντων
  • Ανάπτυξη του κωδικολογίου στο δίκτυο πελατών
  • Χτίσιμο σχέσεων και σταθερής συνεργασίας με πελάτες

Κωδικός αναφοράς

Πωλητής Βορείου Ελλάδος 2020 01

Όμοιες Θέσεις

ΠΩΛΗΤΗ Θεσσαλονίκη ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ
ΠΩΛΗΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΩΝ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ (KΩΔ. ΘΕΣΗΣ ΠΜΒΕ) Θεσσαλονίκη ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ
ΠΩΛΗΤΗ Θεσσαλονίκη PAUL HARTMANN Hellas A.E.
Σύμβουλος Πωλήσεων Θεσσαλονίκη Βελμάρ
Merchandiser & Nutrition Advisor Θεσσαλονίκη ISOPLUS S.A.
RETAIL OPERATIONS MANAGER Θεσσαλονίκη HELLENIC DUTY FREE SHOPS