Η θέση ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΚΑΒΑΛΑΣ

Περιγραφή Θέσης

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Μεγάλη δικηγορική εταιρεία, αναζητεί συνεργάτες δικηγόρους με έδρα την πόλη της Καβάλας.

Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν την διενέργεια ελέγχων τίτλων ακινήτων στα υποθηκοφυλακεία/κτηματολογικά γραφεία και δικαστηριακών παραστάσεων στην περιφέρεια του νομού Καβάλας (συμπεριλαμβανομένης της νήσου Θάσου)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων:

Απόφοιτοι Νομικής σχολής

  • Τουλάχιστον 3 έτη εργασιακή εμπειρία στην αναγκαστική εκτέλεση
  • Προτιμητέα η κατοχή διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Καλή Χρήση Η/Υ (Ms Office)
  • Ανταπόκριση σε χρονοδιαγράμματα έργων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Προοπτική μόνιμης συνεργασίας με μια δικηγορική εταιρεία με δεσπόζουσα θέση στον κλάδο.

Κωδικός αναφοράς

LR_K_01