Η θέση Γραμματέας Διοίκησης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Γραμματέας Διοίκησης από την εταιρεία REMAX NEW DEAL

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Γραμματέας Διοίκησης

Η RE/MAX NewDeal συμπληρώνει φέτος 15 χρόνια ζωής και κατέχει ένα ακατάρριπτο ρεκόρ:

Είναι Νο.1 εταιρεία επί 12 συνεχή χρόνια στο δίκτυο της RE/MAX στην Ελλάδα και μάλιστα με σημαντική διαφορά από τον δεύτερο στην κατάταξη.

Επίσης κατέχει την 8η θέση σε ανάπτυξη και 27η θέση σε παραγωγή προμηθειών στην Ευρώπη επί συνόλου 2500 γραφείων!

Αναζητά για άμεση πρόσληψη Γραμματέα Διοίκησης για τα γραφεία στο Κολωνάκι.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Παροχές:

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Extra κίνητρα καριέρας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά / προφορικά)
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (Word, Excel) καθώς και Συστήματος Διαχείρισης Πελατολογίου (CRM)
  • Ορθότητα και ταχύτητα στην χρήση των παραπάνω προγραμμάτων (software)
  •  Ανεπτυγμένη ικανότητα διαχείρισης χρόνου, επικοινωνίας, οργάνωσης, εργασίας υπό πίεση
  • Ικανότητα στην Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου (συνδυαστική απάντηση σε πολλές γραμμές)
  • Ικανότητα Οργάνωσης Αρχείων – Ψηφιοποίησης Εγγράφων – Ηλεκτρονικής Διαχείρισης Εταιρικών Email

  • Γνώσεις ξένων γλωσσών όπως Κινέζικα, Τούρκικα θα εκτιμηθούν αναλόγως

Κωδικός αναφοράς

n/a