Η θέση Βοηθός Λογιστή έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Λογιστικό γραφείο  ζητά λογιστή-ρια έως 45 ετών για πλήρη απασχόληση, με τουλάχιστον 3ετη εμπειρία και γνώση τήρησης Απλογραφικων/ διπλογραφικών βιβλίων, φορολικων δηλωσεων και μισθοδοσίας. Γνώση των λογιστικών προγραμμάτων της Epsilon θα προτιμηθεί. Απαιτείται άριστη γνώση Αγγλικών. Αποστολή βιογραφικών στο .gr , 09:00-23:00 , 210/3648061 . Techaccount I.K.E., 10:00-20:00

Απαραίτητα Προσόντα

Γνώση τήρησης Απλογραφικων/ διπλογραφικών βιβλίων, φορολικων δηλωσεων και μισθοδοσίας

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με