Η θέση Α’ Σερβιτόρους έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Άγιος Νικόλαος

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος bluegr Hotels & Resorts διαθέτει πέντε από τα καλύτερα ξενοδοχεία στην Ελλάδα, το Minos Beach art hotel, το Minos Palace hotel & suites και το Candia Park village στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης, το Life Gallery athens στα βόρεια προάστεια της Αθήνας καθώς και το Sunprime Miramare Park suites & villas στη Ρόδο. Τα ξενοδοχεία του ομίλου συνδυάζουν τους τρεις πυλώνες του ποιοτικού τουρισμού: Εξαιρετικές τοποθεσίες, μοναδικές υπηρεσίες, αυθεντικές εμπειρίες.

Για τα ξενοδοχεία μας στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης (σεζόν 2022)
 αναζητούμε

Α’ Σερβιτόρους

Για εμάς οι ιδανικοί υποψήφιοι διαθέτουν:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία ως Α’ Σερβιτόροι – ιδανικά σε ξενοδοχειακές μονάδες 4*,5*.
  • Καλή γνώση και χρήση της Αγγλικής γλώσσας. Η γνώση της Γερμανικής ή άλλης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Κρασιών – ιδανικά με σχετική κατάρτιση/πιστοποίηση.
  • Γνώση χρήσης POS.
  • Πάθος για την Αριστεία.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Επαγγελματισμό και Υπευθυνότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Θέληση για να πετύχουν και να εξελιχθούν.

H bluegr Hotels & Resorts
προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Ευκαιρίες Ανάπτυξης.
  • Δωρεάν διαμονή (για τους εργαζομένους εκτός περιφέρειας Κρήτης) και διατροφή
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον βασισμένο σε διεθνή πρότυπα Επιχειρηματικής Αριστείας

Όλες οι αιτήσεις είναι εμπιστευτικές και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.