Η θέση Web Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Web Developer

Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Γερμανική εταιρεία πληροφορικής με 15ετή παρουσία στο χώρο σχεδιασμού ιστοσελίδων και online shops επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Web Developer με κύριο αντικείμενο την ανάπτυξη eshops καθώς και εξειδικευμένων cloud εφαρμογών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στον κλάδο της Πληροφορικής
  • Άριστη γνώση PHP, MySQL
  • Πολύ καλή γνώση HTML5, Javascript, jQuery
  • Γνώσεις CSS, MVC

Επιπλέον προσόντα που θα εκτιμηθούν

  • Εμπειρία σε Web Services και standards (JSON, XML, REST, SOAP)
  • Εμπειρία σε Magento, Plesk
  • Γνώση Γερμανικών

Παροχές
  • Home Office
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus Αποδοτικότητας

* Αποστολή βιογραφικών στα ελληνικά.

Κωδικός αναφοράς

145

Όμοιες Θέσεις

Software Developer Αθήνα DATA DESIGN
Front-End & Back-End Developers Αθήνα Campeón Gaming Partners
Junior Implementation Specialist Paleo Faliro ΣΕΜ-S Α.Ε.
Software Engineer (React) Παιανία Intralot
Web Developer Athina Aboutnet
Service Desk Support Engineer Kifissia SingularLogic
Warehouse Activity Supervisor Αθήνα Kotsovolos