Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Software Developer

DATA DESIGN εταιρεία που αναπτύσσει εφαρμογές στον χώρο της υγείας, αναζητά στελέχη για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα.

Τα καθήκοντα της θέσης αφορούν σε:
Yποστήριξη των εφαρμογών της εταιρείας
• Αναλυση δεδομένων και δημιουργία αναφορών
• Ανάπτυξη νέων υποσυστημάτων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής στον τομέα της Πληροφορικής.
  • Object Oriented Programming
  • Πολύ καλή γνώση SQL και ειδικά του MS-SQL Server
  • Ικανότητα γρήγορης εκμάθησης λειτουργίας εφαρμογών.
  • Ικανότητα ανάλυσης και καθορισμού προδιαγραφών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επιθυμητή γνώση Gupta, .NET, C#, Java,JavaScript , IntelliJVisual CodeNetBeans ανάπτυξη mobile εφαρμογών,Android SDK.

Απαραίτητη είναι η εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων.

Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

Software Developer

Social Network Account Operators (Remote) Αθήνα Global Services Ltd
ERP SUPPORT (κωδ.θέσης LH/ERP) Αθήνα LAPINHOUSEGROUP
Assistant Manager Amarousio Corinth Capital
.NET Software Engineer (nse-a) Melissia DATA COMMUNICATION
Predictive Analytics Senior Analyst Kallithea ICAP Group of Companies
Full Stack Developer Kifissia ACCENTURE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ A.E
Software Engineer (React) Παιανία Intralot
Senior Full Stack .Net Developer Γέρακας AB Vassilopoulos