Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Software Developer

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία ανάπτυξης πληροφοριακών συστημάτων  G-LOGIC ,   στα πλαίσια ευρύτερου μεγάλου ομίλου επιχειρήσεων

Αναζητά για άμεση πρόσληψη

Software Developer

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Ανάπτυξη νέων λειτουργιών (modules)
  • Ανάπτυξη reusable code
  • Εγκαταστάσεις λογισμικού και support.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Eμπειρία δύο (2) ετών σε  Development, Analysis & Design εφαρμογών Λογισμικού.
  • Πολύ καλή γνώση σχεσιακών Βάσεων Δεδομένων (Microsoft SQL Server ή Oracle)
  • Καλή γνώση C#
  • Καλή γνώση σε MSSQL Server, Object Relational Mapping (ORM)
  • Εμπειρία σε ανάπτυξη επιχειρησιακού λογισμικού
  • Πτυχίο Ανώτατης σχολής πληροφορικής
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πτυχίο Πληροφορικής
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άριστη γραπτή και προφορική επικοινωνία στην Ελληνική και Αγγλική Γλώσσα

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:

  • Γνώση των τεχνολογιών .Net (WF, WPF, WCF)
  • Γνώση Αγγλικών με ευχέρεια σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδος
  • Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικούς ρυθμούς εντός σύντομων προθεσμιών
  • Οι άνδρες ενδιαφερόμενοι να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογος  τον προσόντων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης